CE6000 Serisi Kesici Plotterler

Japon Graphtec firmasının en çok tercih edilen CE model kesici plotteridir.  Net kesim eni 61 ve 122cm olan iki ayrı modeli mevcuttur.  Modellerde yarım kesim ve tam kesim (kopartma) özellikleri mevcuttur. Tüm modellerde kamera ile otomatik poza tanıyarak şekil kesme ARMS5 özelliği standarttır.  Modeller ayaklı (standlı) olup rulonun geri boşalmasını engelleyen özellik mevcuttur. Kalın malzemelerde tanjantal bıçak modu mevcuttur.  Modellerde bilgisayara bağlanmak için hem usb, hem seri (RS232C) hem de ethernet lan network bağlantıları bulunmaktadır. Kesebildiği malzemeler ter türlü folyo, pvc ve polyester filmler, 600gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler, rekleftör folyo veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri ve diğerleridir. Tüm cihazlar Türkçe plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. Tüm modeller 24 ay garantilidir. Ortalama kullanım ömrü 10 ile 15 yıl arasıdır.

Kuvvetli ve Hızlı450 gram kesim basınçı ve 1000 mm/sn maksimum hızla  çeşitli malzemeleri yüksek verimlilikle kesebilir.

En Uygun Üç Ayrı Boyut484mm, 712mm, 1346mm ebatlarında malzemeler yüklenebilir. Bu çeşitlilik birçok uygulamayı destekler

FC8600 Serisi Kesici Plotterler

Sınıfında Dünyanın En İyi Performansa Sahip Kesici Plotteridir.

Profesyonel FC8600 Serisi Kesici Plotterler, Yüksek verimlilik ve kolay kullanım sağlar

Sınıfının En Yüksek Kesim Hızı : Yüksek verimlilik için maksimum 1485 mm / sn’lik kesim hızı.

Sınıfındaki En Yüksek Kesim Kuvveti :  Tüm uygulamalar için maksimum 600 gram kesme kuvveti vardır. En sert ve kalın reflektör folyo malzemelerde dahil olduğu birçok farklı malzemeyi kolayça kesebilir.

Güvenilir uzunluk izleme :  15metre malzeme sürme (tracking) ve doğruluğu garanti eder (*1).    Daha istikrarlı malzeme sürümü sağlamak ve daha geniş malzeme çeşitliliği ve kullanımı için 3 farklı teker basınç ayarı (*2) olan baskı tekerleri mevcuttur.

* 1: Graphtec ile belirtilen ortam ve koşullarla çalışır.  * 2: Merkez baskı tekerlerinde 3 basınç ayarı vardır, kenar baskı tekerlerinde iki basınç ayarı vardır.

FC4500 Serisi Kesici Plotterler

Japon Graphtec firmasının genellikle ayaksız kullanılan masatipi kesici  plotteridir.  İki ayrı modeli mevcuttur.  Modellerde yarım kesim ve tam kesim (kopartma) özellikleri mevcuttur. Tüm modellerde kamera ile otomatik poza tanıyarak şekil kesme ARMS5 özelliği standarttır. Kalın malzemelerde tanjaltal bıçak modu mevcuttur. Modellerde bilgisayara bağlanmak için hem usb hem de seri (RS232C) bağlantıları bulunmaktadır. Kesebildiği malzemeler ter türlü folyo, pvc ve polyester filmler, 800gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri ve diğerleridir. Tüm cihazlar Türkçe plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. Tüm modeller 24 ay garantilidir.

F-MARK Otomatik Tabaka Besleme Sistemi

Graphtec Otomatik Tabaka Besleme Sistemi, bir operatöre ihtiyaç duymadan kesilmiş A3 ve A4 kağıtlarını otomatik olarak beslemek ve konturlamak üzere tasarlanmıştır. Hassas göz kamera teknolojisi ile donatılan F-Mark, 0,2 mm hassasiyet sınıfı ile poza işaretlerinin hızlı okunmasını sağlar. Kalıp kesicisinin benzersiz özelliklerinden biri, işlenen malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir döngüde 120 tabakaya kadar kağıt işleyebilir, ancak kesme işlemini kesintiye uğratmadan gerektiği gibi başka kağıtlar da ekleme olanağı sağlar .

FCX2000 Serisi Kesici Plotterler

Japon Graphtec firmasının profesyonel masatipi kesici  plotterleridir.  Üç ayrı modeli mevcuttur.  Modellerde yarım kesim ve tam kesim (kopartma) özellikleri mevcuttur. Tüm modellerde kamera ile otomatik poza tanıyarak şekil kesme ARMS5 özelliği standarttır. Kalın malzemelerde tanjaltal bıçak modu mevcuttur. Modellerde bilgisayara bağlanmak için hem usb hem de seri (RS232C) bağlantıları bulunmaktadır. Kesebildiği malzemeler ter türlü folyo, pvc ve polyester filmler, 1000gr/m2 ağırlığa kadar kağıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri ve diğerleridir. Tüm cihazlar Türkçe plug-in programı ile CorelDraw’dan veya Adobe Illustrator programlarından direk kesim yapar. İlaveten birlikte gelen kendi programı ile kesim yapılır. Tüm modeller 24 ay garantilidir.

Tekstil Pastal Çizimi ve Kesimi

Tekstil uygulamalarında kullanılan net çalışma eni 166cm (FC8600-160AP),  137cm (FC8600-130AP),  122cm (CE6000-120AP) ve 106cm (FC8600-100AP) olan dört ayrı model “Pastal Kağıdına” ve “Kalıp Kartonuna” çizim ve kesim yapabilmektedir. Her modelde aynı anda çizim yapan kalem ve kesim yapan bıçak mevcuttur.